O nas

Projektowanie z pasją - nasz klucz do sukcesu.

Pracownia architektoniczna Tera Group działa od 2010 na regionalnym, jak i ogólnopolskim rynku projektowo-budowlanym. Założycielami oraz wiodącymi projektantami są architekci: Paulina Bogdał-Śmierzyńska i Konrad Śmierzyński.

Główne założenia naszej firmy to: profesjonalizm, efektywność, skuteczność działania oraz zadowolenie i satysfakcja inwestora ze zrealizowanej inwestycji. Tworzymy projekty indywidualne, dostosowane do wszelkich potrzeb oraz wymagań naszych klientów.
Ścisła współpraca z inwestorem oraz twórcze i indywidualne podejście do projektowania architektonicznego pozwalają osiągnąć najlepsze efekty.

Nasza oferta: projekty koncepcyjne, projekty budowlane, projekty wykonawcze, analizy urbanistyczne, projekty realizowane w ramach SPECUSTAWY LEX DEWELOPER, projekty wnętrz.

TERA GROUP jako biuro projektowe składa się z dwóch specjalistycznych bloków takich jak:

Pracownia Architektoniczna odpowiedzialna za Architekturę i Projekty Zagospodarowania Terenu. Dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych budynków użyteczności publicznej, budynków produkcyjnych oraz usług komercyjnych.

Pracownia Wnętrz, która odpowiedzialna jest za projekty wnętrz usługowych, handlowych i prywatnych.

Lorem Ipsum

Przez ostatnie lata zrealizowaliśmy projekty architektoniczne w zakresie koncepcyjnym, budowlanym, wykonawczym wraz z nadzorami autorskimi i budowlanymi. Uczestniczyliśmy w tworzeniu nowych brandów, przyczynialiśmy się do rozwoju już istniejących na rynku polskim i zagranicznym.

Mieliśmy okazję pracować zarówno dla prywatnych Inwestorów, placówek państwowych, firm deweloperskich z Polski i Europy, jak i firm które stawiały pierwsze kroki na rynku deweloperskim.

Zespół projektowy stanowi grupa specjalistów, którzy są w pełni świadomi czym jest architektura, są kreatywni i pełni zapału do działania

Konrad Śmierzyński

Współwłaściciel, Architekt

Paulina Bogdał-Śmierzyński

Współwłaścicielka, Architekt

Anna Kowalska

Architekt

Anna Kowalska

Architekt

Paweł Nowak

Architekt

Paweł Nowak

Architekt

Paweł Nowak

Architekt

Anna Kowalska

Architekt

Paweł Nowak

Architekt

Anna Kowalska

Architekt

Anna Kowalska

Architekt

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?