Projekt przebudowy i aranżacji wnętrza restauracji Winnica w Kielcach

Inwestor
Lorem Ipsum
Powierzchnia
XX XXX m²
Lokalizacja
ul. Winnicka, Kielce
Data realizacji
2023

„Projekt Winnica”  to rearanżacja istniejącej restauracji, należącej do spółdzielni „Społem” znajdującej się przy ulicy Winnickiej 4 – jako jednego z najważniejszych miejsc na gastronomicznej mapie Kielc z wyjątkowo bogatą historią. Główne założenie projektu to przywrócenie restauracji dawnej renomy i uczynienie jej  jednym z najlepszych lokali rozrywkowych w Kielcach.

Ważnym aspektem w projektowaniu  było poznanie specyfiki działania oraz problemów związanych z funkcjonowaniem istniejącej restauracji.

Wprowadziliśmy korekty do pierwotnego programu funkcjonalnego poprzez wystrefowanie przestrzeni. Zaprojektowano nie tylko strefę głównej sali restauracyjnej, ale również  salę VIP, ogród zimowy i wydzieloną strefę dla dzieci.  Ze względu na dużą powierzchnię lokalu powiększona została strefa baru, który został podzielony na strefę wydawania dań, strefę serwowania napoi oraz strefę cukierniczą.

Estetyką przestrzeń restauracji nawiązuje do tradycji historycznych miejsca oraz kolorystyką do naturalnych barw krajobrazów otaczających ukraińskie miasto Winnica. W lokalu przyszłość spotyka się z teraźniejszością.

Zobacz również